Eglence ve Deneyimler

Armas Labada‘ da günün her saati eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için bir aktivite var ! Sizin ihtiyacınız olan; bolca enerji!

Gece Eglencesi

Armas Labada ‘ da eğlence bitmez! Plaj keyfi ve güzel bir akşam yemeğinden sonra barlarımızda eğlence devam ediyor ! Canlı müzik ve özel partiler de tatilinizin unutulmaz deneyimlerinden olacak!

Gösteriler

Profesyonel animasyon ve eğlence ekibimiz tarafından hazırlanmış showlar size her gece farklı duygular yaşatacak!

Canlı Müzik

Belirli günlerde müzisyenlerimiz tarafından özenle hazırlanmış canlı müzik gösterileri, gecenize keyif katacak, içkinizi yudumlarken başınızı sallamadan ve eşlik etmeden duramayacaksınız !

Spa & Wellness

Şımarmak herkesin hakkı! Sauna keyfiniz sonrası otantik Türk hamamında geleneksel kese ve köpük uygulamalarından sonra özel dekore edilmiş dinlenme odalarında keyfinizi tamamlayın. Uzman terapistlerimiz ve masözlerimizin ellerine kendinizi bırakın, masajlar, yüz ve cilt bakımlarını içeren bu keyifli, lüks deneyimden sonra farkı hissedeceksiniz.

Spor Aktiviteleri

Spor, tatil ve eğlence bir arada!Tenis kortunun yanında, bilardo, masa tenisi gibi eğlenceli spor aktiviteleri ve turnuvalar sizi bekliyor! Formdan düşmek istemeyenler için fitness salonumuz da var!